Recenzie iGET

iGET Defender 10

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 5. júna 2020

Zakúpený v MALL.SK

• Dobrá veľkosť disleja .

Kupovali sme ho do daru pre staršiu osobu, čo ma však veľmi sklamalo že sa nedá nastaviť veľkosť písma, takže vlastne je to pre staršiu osobu so slabším zrakom nevhodné, pretože všetky texty sú veľmi malé.
Má vstavanú baterku, ktorá veľmi dobre svieti. Mysleli
sme že vonkajší plast bude viac taký gumový, ale je to tvrdý plast, takže neviem či bude pri prípadnom páde dosť odolný. Ostatné neviem posúdiť, lebo ešte nebol dlhšie používaný.

Overený zákazník Penta SK s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 14. apríla 2020

Zakúpený v Penta SK s.r.o.

• rýchla inštalácia
  • funguje bezproblémovo
  • kvalitná aplikácia na mobil
  • 2x RFID čipi, 1x diaĺkové ovládanie
  • klávesnica, ktorá je zároveň dotykovou plochou pre RFID čip neostáva v stálom pohotovom režime. Pred aktiváciou a deaktiváciou alarmu je nutné ju rozsvietiť stlačením ĺubovolného tlačidla (nepovažujem to za chybu, ktorá by bola na úkor kvality)

Na základe ceny a príslušenostva k alarmu som rozhodoval o vhodnosti do umiestnenia prevádzky. Z veĺkého výberu cenovo dostupných zostáv alarmov bol vybraný práve alarm iGET m4. Inštalácia je rýchla, aplikácia funguje bez problémov, presne tak ako uvádza výrobca v popise. Veĺkou výhodou sú RFID čipi. Manuál by mohol byť trosku podrobnejší, ale napriek tomu je inštalácia veĺmi rýchla a bezproblémová. Možnosť dokúpiť kompatibilnú kameru a iné príslušenstvo. Určite odporúčam.

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 10. marca 2020

Zakúpený v MALL.SK

Nesplnili moje očakávania, dizajnovo v pohode, ale očakávala som viac funkcíí, no za tú cenu asi primeranie.

Overený zákazník Pilulka.sk Overený zákazník

Pridané: 22. decembra 2019

Zakúpený v Pilulka.sk

Esteticky a s dostatkom moznosti

Pridané: 19. novembra 2019

Zakúpený v OKAY.sk

zakúpený tovar v originálnom sete-balení je dobrý funkčný, dokúpil som dva snímače- čídla, ktoré nie su opatrené QR kódom a tieto sa nedajú spravovať s originálom a aj napriek tomu sa predávajú, pýtal som radu v predajni , kde absolútne nemali záujem riešiť môj problem, navrhli mi aby som doniesol zariadenie kompletné / hoci je funkčná časť / a budu mi vrátené peniaze. Neviem prečo sa predávajú také výrobky, ktoré človek aj podľa návodu nemôže zapojiť lebo vytvorený QR kod podľa návodu nechce načítať a preto nie je možné dokupené čidla užívať.

Pridané: 28. októbra 2019

(naposledy upravené 8. decembra 2019)

Super

Overený zákazník ESAT Overený zákazník

Pridané: 20. augusta 2019

Zakúpený v ESAT

Alarm vrátane príslušenstva (snímače, senzory, kamery, diaľkové ovládače) má veľmi pekný design, kvalitu plastov, bohaté príslušenstvo, prijateľnú cenu. Po niekoľkomesačnom používaní konštatujem, že tento produkt spoľahlivo spĺňa účel zabezpečenia bytu, domu na ktorý bol určený a môžem ho odporúčať. Inštalovaný firmware / software v telefóne majú niekoľko "nedokonalosti" avšak tieto sú akceptovateľné pri porovnaní Ceny/ Funkcii, Bohatého príslušenstva alarmu s inými zabezpečovacími systémami známych konkurenčných značiek v oblasti zabezpečenia kde je cena za rovnaké vybavenie niekoľkonásobne vyššia !
Problémy ktoré uvádzajú používatelia v recenziách ako slabšia citlivosť dotykovej klávesnice, užívateľské účty, niekedy dlhšia odozva softwaru v telefóne sú pravdivé, avšak nie je to kritické, pričom sa z časti sa dajú eliminovať.
Napr. klávesnica môže byť trvalo pripojená v el. sieti kedy sú trvalo vysvietené všetky tlačidlá a potom nie je problém so zadávaním kódov. Užívatelia si musia po zdieľaní zariadenia vytvoriť v aplikácii samostatné účty a potom už nie sú automaticky odhlasovaní. Vlastním dve rovnaké klávesnice, pričom citlivosť kláves nie je ideálna, avšak napriek tomu dotyková klávesnica funguje a zamykanie/ odomykanie sa dá spoľahlivo vykonávať aj cez bezdotykové diaľkové ovládače alebo RFID kľúče. Software v telefóne s Androidom má niekedy spomalenú odozvu/ výpadky avšak to neovplyvňuje celkovú funkčnosť alarmu a ovládanie telefónom je spravidla bezproblémové. Osobne neľutujem, že som si zakúpil tento produkt vrátane ďalšieho príslušenstva a nenechal som sa odradiť negatívnymi recenziami.

Pridané: 29. marca 2019

Zakúpený v OKAY.sk

Šikovné a veľmi pekne hodinky

Pridané: 1. februára 2019

• Splní to svoj účel.
  • Klávesnica pípa jak šialená. (keby som to mal doma zobudím celu rodinu aj susedov).
  • Citlivosť dotykovej klávesnice ja strašná !!!!!!!! (hotové nešťastie)
  • Aplikácia sama od seba odhlasuje používateľov. Nerobím nič iné iba stále posielam QR kody na prihlásenie.
  • Zapnem apku , dám deaktivácia , točí sa koliečko ale súčstne na ploche píše že deaktivované, odomknem začne to hulákať ...... ťukám do apky ale márne (zdá sa že opäť zamrzla )..... ok však vyťukám kód na klávesnici a bude dobre ..... nie nie tak jednoduché to nebude.... s citlivosťou tej klávesnice sa to podarí asi až na 4 x :(
  • Keď idem zakódovať .....Dám aktivácia .... točí sa koliečko...a nič ....... ok znovu ťukám Aktivácia ... zase nič ... vypnem apku znovu zapnem apku a zrazu mi ukazuje 2 aktivácie za sebou.
  • Celkovo je problém aj s užívateľmi - nejde ich premenovať pokiaľ neoveria číslo cez sms ale najprv si oni musia vytvoriť účet a celé zle.
  • Sim vnútri slúži iba na sms upozornenie pri poplachu takže ako vypadne internet ste nahratý a pri vstupe do firmy môžete iba dúfať že klávesnica bude spolupracovať a podarí sa vám vyťukať kód na prvý krát.
  • Ešte ma napadlo (pri odchode) klávesnica je zhasnutá , zobudiť ju musíte dotykom (možno sa podarí aj na 1x :D ) ťuknem do nej pípa svieti .... zadám kód a nič :D :D hádanka prečo ? asi po týždni som na to prišiel. ........... zobudíte ju dotykom ale ona zoberie do úvahy aj to číslo (pri ktorom som len budil klavesnicu) takže ste vlastne vyťukali 5 miestny kód namiesto 4 miestneho .

No nižšie sa ma to pýta či by som odporučil tento produkt známym....dám že áno ALE ja vážne neviem či by som to odporučil.

Keby to všetko fungovalo tak ako ma bol by to špičkový produkt ale má to toľko múch, že domov sa poobzerám po niečom inom.

iGET Security P8

• podľa očakávania

Overený zákazník ESAT Overený zákazník

Pridané: 30. novembra 2018

Zakúpený v ESAT

• S hodinkami som spokojná. S čím som však nespokojná je chabý slovenský návod.

Pridané: 29. apríla 2018

• atraktivny moderny design, bohate prislusenstvo, internetova komunikacia, prijatelna cena
  • v case deaktivovaneho alarmu su vsetky periferne zariadenia (cidla a detektory) v nechranenom stave!!! ... to znamena ze napriklad pir detektor pohybu môze pripadny pachatel v neaktivovanom stave bez namahy odobrat z miesta (nakolko ma len menagneticke uchytenie) a alarm tuto sabotaz vôbec mezaznamena

iGET M3P6

• pracuje bez poruch

iGET Security M3P1

iGET Security M3P1

Pridané: 17. marca 2016

• funguje dobre, vyzerá dobre, magnetický držiak úplne super

Pripojené k iGET SECURITY M3, jednoduchá montáž, všetko funguje bez najmenšej chyby

iGET Security P2

iGET Security P2

Pridané: 8. februára 2016

(naposledy upravené 8. februára 2016)

este nevyskusane

Overený zákazník HEJ.sk danno

Pridané: 17. apríla 2015

OK

Overený zákazník eMart.sk Overený zákazník

Pridané: 15. augusta 2012

Zakúpený v eMart.sk

• Lahká montáž.
  • Slabšíé snímanie z výšky.

V podstate dobrý.

Zobrazujem 141 - 159 zo 159 recenzií 1...4 5 6 7 [ 8 ]