Recenzie iGET

iGET HOMEGUARD SmartCam Flex HGWBC351

iGET HOMEGUARD SmartCam Flex HGWBC351

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 19. apríla 2024

• možnosť pripojenia solárneho článku
  • rozpoznanie osoby, zvieraťa, auta a balíka po zaplatení mesačného poplatku cca 7€ za cloudové úložisko
  • nutné zaplatiť cloudové úložisko, inak je 90% funkcií zablokované
  • drahé úložisko
  • oneskorene spúšťa nahrávanie po aktivácii senzora
  • slabý kĺb na držiaku

Bez mesačného platenia cloudového úložiska je deaktivovaná hlavná výhoda kamery, čo je rozpoznanie človeka, zvieraťa, auta a balíka. Taktiež je nahrávanie umelo spomalené a nedajú sa aktivovať zóny dohľadu. Toto keby som vedel dopredu, tak to nekúpim a vážne uvažujem o vrátení tovaru.

iGET HOME CHS1

Zakúpený v pohodlne-nakupy.sk

• Ja som kúpil za 16,90, s gps, je to super
  • Dlhá výdrž baterie
  • Dobre čitateľný display aj na slnko ☀️
  • Auto pauze keď stojí bicykel, a potom keď idete ďalej, zapne hneď,
  • Cez appku gps bike upgrade softvéru!
  • Príslušenstvo,a nálepka v balení
  • Kompatibilné s držiakom s Aliexpress !!
  • Kompabilita je iba 1 programom, gps bike, ktorý už dávno nemal aktualizaciu
  • Strava nevidí!
  • Ked zapnete trvá mu pár minút kým nájde gps signál! Ale potom je to super za tu cenu! Trošku hrubší väčší!
iGET Smart W2022

iGET HOME Hurricane G3

iGET HOME Hurricane G3

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 18. februára 2024

(naposledy upravené 21. februára 2024)

• Dobre vysáva, výborne mopuje, nie je hlučný, nenaráža, nízka cena, všetko v češtine (apka aj v slovenčine), priložené aj náhradné kefky, valec a mopovacia látka
  • Mizerný návod, ťažkopádna a málo zrozumiteľná aplikácia (ale je plne funkčná), lesklý povrch vysávača (hneď sa ucapká)

Robotický vysávač iGET HOME Hurricane G3 je dostať v slovenských e-shopoch v cene od 135 do 160 eur. Ja som ho kúpil za 136,60 €.
Prišiel zabalený vo veľmi dobrom polstrovanom obale, ktorý okrem vysávača obsahoval zdvojené množstvo spotrebného príslušenstva, teda 2x dve postranné kefky, 2 hlavné valce, 2 filtre, 2 mopové látky. K tomu napájací zdroj, dokovaciu stanicu, zdroj, čistiacu kefku a návod.
Začnem tým návodom: ak by som ho mal ohodnotiť ako v škole, dal by som mu známku 4, teda „dostatočný“. Pre človeka, ktorý ešte nepracoval s takýmto vysávačom, je nedostatočný, povrchný a extrémne stručný. Je to škoda, pretože pocit z inak dobrého výrobku je pokazený tým, že je užívateľ nútený sa s vysávačom naučiť pracovať metódou pokus-omyl.
Po rozbalení a osadení kefiek som položil vysávač na zapnutú dokovaciu stanicu. Hneď ma hlasom v češtine upozornil, že sa zapína a podal informáciu o nabíjaní. Kým sa nabil, nainštaloval som si do telefónu s Androidom aplikáciu iGET HOME (z Google Play). Po nabití som ho vcelku jednoducho s telefónom spároval na 2,4 GHz wifi sieti (5 GHz nepodporuje!!!).
Našťastie som si v návode všimol jednu nenápadnú vetu – informáciu o tom, že vysávač musí po prvom uvedení do prevádzky „pobehať“ celý byt a vytvoriť si tak mapu. Po nabití som mu to teda kliknutím na tlačítko „SMART“ v apke umožnil – skutočne si vytvoril mapu. Po jej vytvorení sa znova pustil, zrejme už podľa tejto mapy, do vysávania. Pretože mám psíka (a to je hlavný dôvod na kúpu tohto vysávača, lebo ma iritujú capky, ktoré robí na lesklej podlahe), vysávam tyčovým vysávačom Rowenta byt (1-i byt cca 31 m2, plávajúca podlaha a dlažba) každý deň. Nečakal som preto, že by robotický vysávač povysával nejaké veľké množstvo prachu, o to väčšie prekvapenie preto bolo po ukončení jeho práce a zaparkovaní v doku to, že v nádobke na prach som našiel toho prachu dosť veľa – zaplnená bola temer do polovice! Samotné vysávanie prebehlo za cca 15 minút, vysávač nikde nenarážal, nikde sa nezasekol, jeho hlučnosť bola na primeranej úrovni, teda nie nehlučný, ale hluk nebol ani obťažujúci.
Nádobku som teda vysypal, kefkou vyčistil filter a do nádobky som nalial asi 200 ml vody, pripevnil som mopovaciu látku a uložil vysávač späť do doku. V aplikácií som nastavil (opäť zložitým pátraním) „vysávanie a mopovanie“ a robota spustil. Evidentene už pracoval podľa mapy, pri práci samozrejme aj vysával a zanechával za sebou navlhčenú podlahu. Veľmi kvitujem spôsob mopovania – vysávač imituje „ručné“ stieranie, teda spraví krátky pohyb dopredu, potom po tom istom mieste dozadu, opäť dopredu o niečo dlhšiu vzdialenosť, znova späť atď. Vyčistenie celej podlahovej plochy (ktorú vysávač odmeral na 15 m2) trvalo 28 minút a po krátkom čase, keď vyschla podlaha, som musel skonštatovať, že mopovanie je ozaj veľmi účinné – podlaha bola skutočne dobre vyčistená. Prekvapilo ma, že vody v nádržke ostalo veľmi málo, musím ju teda plniť do maxima jej obsahu 250 ml. Mopovaciu látku som z držiaku odopol (suchý zips), prepral v teplej vode a dal ju vysušiť. Batéria bola vybitá na 81%, vysávač som teda opäť uložil do doku.
Samotné hodnotenie vysávania a mopovania teda hodnotím ako výborné – musím sa priznať, že vysávač prekonal moje očakávania a s jeho výkonom som skutočne veľmi spokojný.
Moja nespokojnosť teda súvisí iba s povrchným návodom – nikde nie sú popísané napr. stavy svetelnej indikácie, čo a kde stlačiť, keď chcete vybrať nádržku na prach alebo mopovací nástavec, na to jednoducho musíte prísť sami.
To isté platí aj pre aplikáciu – je síce plne funkčná, ale je postavená zrejme iba pre informatikov – nemá žiadnu „užívateľskú ergonómiu“. Napr. ak si nadefinujete domácnosť a jej miestnosti, doteraz som neprišiel na to, či sa do každej miestnosti musí priradiť aj vysávač alebo nie. Pri experimentovaní som si aj na šedo vyfarbeným tlačidlom (ktoré by teda nemalo byť funkčné) vymazal mapu bytu a musel som generovanie mapy absolvovať ešte raz, pretože som sa nedopátral, ako mám mapu zo záznamu preniesť do aktuálneho stavu. Nastavovanie zakázaných oblastí, delenia plochy bytu a nastavovanie oblasti upratovania je veľmi kostrbaté a aj keď som sa aplikácií venoval ozaj dosť dlho, doteraz som ju pochopil tak na 60%... Aplikáciu zrejme staval človek, ktorý je v ovládaní vysávača „doma“ a nevžil sa do situácie neskúseného užívateľa, ktorý ju má používať.
V takejto užívateľsky neprívetivej podobe je aj webová stránka českej firmy iGET, kde sa dá kúpiť príslušenstvo. Ak si chcete objednať napr. filter alebo mopovaciu látku, najrýchlejšie je stránku nájsť pomocou vyhľadávača Google – priamo z menu stránky je to veľmi komplikované. Ak sa aj dostanete na stránku napr. filtra, nedá sa pridať do košíka, ako sme zvyknutí z klasických e-shopov. Musíte si spraviť zoznam položiek a tento zoznam napísať do kontaktného formuláru, pričom sa ani nedozviete cenu a spôsob dopravy, ani to, či z ČR vôbec posielajú tieto diely na Slovensko. Spravil som tak a doteraz netuším, či takúto moju objednávku obchod akceptoval, alebo nie... Stránke dávam tiež známku „4“.
EDIT: Napokon som kúpil príslušenstvo v e-shope na adresách:
Náhradní mop pro vysavače G1 a G3 - PN: 84004089 - https://www.intelek.cz...
Náhradní filtr pro vysavače G1 a G3 - PN: 84004086 - https://www.intelek.cz...
E-shop intelek.cz reagoval na objednávku rýchlo, doprava GLS.
Takže záver: napriek nedostatkom v návode, aplikácií a stránke výrobcu hodnotím tento robotický vysávač ako výborný. Dobre vysáva, výborne mopuje a nie je veľmi hlučný. Má laserovú navigáciu, takže nenaráža, batéria má veľkú rezervu aj na veľký byt. Ak by som mal nájsť predsa len nejaký nedostatok, tak sa mi nepáči lesklý povrch, ktorý hneď „ucapkáte“ a snáď by mohol byť trošku rýchlejší.
Vysávaču teda dávam 5 hviezd, ale návodu, aplikácií a webovej stránke polovicu jednej hviezdy.

iGET HOME Kitchen K2

iGET HOME Kitchen K2

Overený zákazník Alza.sk JaPo

Pridané: 17. februára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Problém s inštaláciou SK verzie softwaru - bol som schopný inštalovať iba EN, možno súvisí s nastavením mobilu

Ak niekto nehodlá používať aplikáciu, stačí aj lacnejšia verzia váhy

Overený zákazník Alza.sk Ľubo

Pridané: 2. februára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Jednoduchá bezdrôtová verzia, cena, funguje dobre.
  • Nemá dobrý dosah na GSM a Wifi

Overený zákazník Alza.sk Lubo

Pridané: 27. januára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Slabé pripojenie na siete. Na telefóne plný rozsah, gsm a wifi jedna bodka, ak vôbec.
  • Rýchlo reaguje, dobrá apka.
iGET Security M5-4G Premium

iGET Security M5-4G Premium

Anonym Anonym

Pridané: 24. januára 2024

• dokazete si ho zapojit sami
  • aplikacia zamrza 50% casu vobec nefunguje
  • doplnky k alarmu je niekedy problem pripojit
  • niektore doplky vobec nefunguju tak ako je uvadzane

neodporucam je tam ovela viac negativ ako pozitiv, odporucam si priplatit za nieco lepsie

Overený zákazník Penta SK s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 22. januára 2024

je funkčný

iGET SMART W32

iGET SMART W32

Overený zákazník OKAY.sk judita.m

Pridané: 13. januára 2024

Zakúpený v OKAY.sk

• Zatiaľ som spokojná s kvalitou
iGET SECURITY EP29

iGET SECURITY EP29

Overený zákazník Alza.sk Pavol F.

Pridané: 28. decembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Výhoda je že nepotrebujete žiadne káble solar je super nezávislé na elektrine

Overený zákazník Alza.sk Juraj

Pridané: 23. decembra 2023

(naposledy upravené 18. januára 2024)

Zakúpený v Alza.sk

Tablet funguje dobre. Kapacita baterie vyborna. Akurat to pero je divne, zle sa s nim pracuje, nema to hrot. Chyba rychle nabijanie.
Dodavane aj s obalom.

iGET Defender 10

iGET Defender 10

Overený zákazník Penta SK s.r.o. Zuzana Heizer

Pridané: 21. decembra 2023

Zakúpený v Penta SK s.r.o.

• Pre udrzbarov je to vynikajuce
iGET Security P3

iGET Security P3

Overený zákazník OKAY.sk Robčo

Pridané: 16. decembra 2023

Zakúpený v OKAY.sk

len na miesta, kde sa domáce zvieratá nedostanú

Overený zákazník MALL.SK 1kumi

Pridané: 13. decembra 2023

Zakúpený v MALL.SK

Neviem posúdiť lebo som ho nekúpil

Overený zákazník Alza.sk Roland

Pridané: 12. decembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Veľmi dobrý a rýchli spôsob zabezpečiť dom. Veľa funkcií a dobrá variabilita príslušenstva.

Zobrazujem 1 - 20 zo 158 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...8